ODAMIZCA YAPILAN ZİYARETLER

İzmir Valimizi Ziyaret ettik

İzmir Servisciler Odası Olarak İzmir Valimiz Sayın Yavuz Selim Köşger' i Makaminda Ziyarette Bulunduk.. Ziyaretimiz Sırasında İzmir Akparti Milletvekilimiz Sayın Mahmut Atilla Kaya , Izmir Emniyet Müdürümüz Mehmet Şahne , Akparti Konak İlçe Başkanımız Mehmet Sait Başdaş Bizimle Birlikteydi. Servisci Camiamızın Sorunlarını ve Odamızın Bu Sorunlar Karşısındaki Çözüm Önerilerini İstişare Ettik..

Sayın Valimize , Emniyet Müdürümüze ve Sayın Vekilimize Servisci Esnafinin Sorunlarını Dinleyip Gösterdikleri İlgi ve Hassasiyetleri İçin Camiamız Adına Çok Teşekkür Ederim..

 

 

AK parti Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı, İzmir Milletvekilimiz Sayın Hamza Dağ,  Genel Başkan Yardımcısı Mali ve İdari İşler Başkanı 
İstanbul Milletvekili Sayın Vedat Demiröz ve Genel Başkan Yardımcısı Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Sayin Ömer İleri ile Servisci Camiamızın Sıkıntılarını ve Çözüm İçin Yaptığımız Çalışmalar  Konusunda Destek İstedik..

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Milletvekillerimiz İle Grup Toplantısında Biraraya Geldik..

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanımız Sayın Fevzi Apaydın ve Başkanvekilimiz Sayın Mehmet Yiğiner'i Makamında Ziyaret Ettik..

AK parti İzmir millet vekilimiz sayın Yaşar KIRKPINAR ı makamında ziyarette bulunduk

AK Parti Gaziantep  Milletvekilimiz Sn. Müslüm Yüksel Bey’i Oda Başkanlarımız ile TBMM’de ziyarete bulunduk.

Eski Başbakan yardımcısı ve TBMM.insanhakları komisyon Başkanı.Bursa Milletvekilimiz Sn Hakan ÇAVUŞOĞLU'NU Bursa,Ankara,izmir, Gaziantep,Birlik Başkanımız ve Servisciler oda başkanlarımız ile birlikte ziyaret ettik

TBMM İdare Amirimiz Sn Ali ŞAHİN'i makamında ziyaret ettik

AK Parti Ekonomi İşleri Başkan yardımcımız Sn Nejat KOÇER'i makamında ziyaret ettik

 

 

2022 Yılı Karayolu Trafik Güvenliği Haftası
Özsagulu’yı ziyaret ettik

Başkan Vekili Özuslu’ya ziyaret

Apaydın ve Yiğiner ile görüştük

Ankara’da toplantımız

Komutan Saydan’ı ziyaret ettik